Фінансові операції

Дана рубрика відображає список всіх рухів по рахунках (оплата замовлень, поповнення депозиту, виплата зарплат, перекази між рахунками), із зазначенням дати, коментаря, користувача, назви рахунку і сумою.

фінансові операції в салоні краси

Поповнення, Списання та Переказ коштів
Операції Поповнення, Списання та Переказу використовуйте для ручного руху коштів. Наприклад, якщо на початку дня ви поповнюєте касу розміннимі грошима, то ви використовуєте операцію Поповнення. Якщо ж ви забираєте касову виручку в кінці дня, то ви використовуєте операцію Списання.

Для вказівки витрати по підприємству, такого як “закупівля матеріалів”, “оренда” та інші, вам також потрібно використовувати функцію “Списання”, із зазначенням потрібної категорії .

поповнення рахунку в салоні краси

Для переказу коштів між рахунками використовуйте функцію “Переказ”

переказ між рахунками в косметології

Використання рахунків при розрахунку клієнтів
Всі операції з розрахунку клієнтів за продані товари і послуги повинні бути віднесені до того чи іншого рахунку. Вибір рахунку здійснюється у вікні запису на прийом:

вибір рахунку при розрахунку клієнта в стоматології

Використання рахунків при роботі з Депозитами
Всі операції по ручному поповненню або списанню депозиту повинні бути віднесені до того чи іншого рахунку. Вибір рахунку здійснюється у вікні роботи з депозитами:

вибір рахунку для депозиту в косметології

Використання рахунків при виплаті зарплат
Всі операції по виплаті зарплат повинні бути віднесені до того чи іншого рахунку. Вибір рахунку здійснюється у вікні роботи з відомостями:

вибір рахунку при розрахунку зарплати в солярії

Звіт про продажі
У звіті про продажі присутній випадаючий список з назвами всіх активних рахунків. Ви можете включати той чи інший рахунок (або комбінацію з декількох рахунків) – графік буде відображати інформацію по одному або декільком обраними рахунками.

фінансові рахунки в звіті для салону епіляції