Список клієнтів

Переглядайте всю інформацію, створення та редагування клієнтів вашого підприємства в меню Клієнти.

Важливо: якщо ви керуєте кількома філіями, то клієнти однієї філії стають доступними для інших філій. Це означає, що ваші клієнти можуть приходити в будь-яку філію вашої мережі, і його дані будуть доступні адміністраторам всіх філій.

На цій сторінці ви можете знайти просту, але дуже ефективну метрику: кількість замовлень на кожного клієнта. Не потрібно відкривати картку кожного відвідувача, щоб дізнатися, скільки замовлень він зробив. Побіжний погляд на цю колонку дозволить вам скласти картину вашої клієнтської бази: багато нових клієнтів з малою відвідуваністю, або постійні клієнти з високою лояльністю.

список клієнтів в салоні краси

Фільтри

1) За датою останнього візиту
Якщо ви вже задавалися питанням, скільки клієнтів перестало вас відвідувати, то з Аппоінтером ця інформація відома у 2 кліка: в списку клієнтів доданий календар Не відвідували після дати, який показує тільки тих клієнтів, які не зробили жодного замовлення після вибраної дати. Відмінний спосіб дізнатися про те, що значна частина клієнтів вже не відвідує вас вже кілька місяців, і може бути настав час зробити СМС-розсилку?

2) Відвідували в період
Вибравши певний період дат в календарях “Відвідували в період”, список клієнтів буде відфільтрований таким чином, що будуть відображені тільки ті клієнти, які зробили хоча б одне замовлення за ці дати.
Враховуються оплачені та неоплачені записи. Групові записи тимчасово не враховуються цим фільтром.

3) Придбали товар / послугу
Відфільтровує тільки тих клієнтів, які придбали певну послугу або товар

Експорт бази клієнтів
Кнопка Експорт дозволяє вам вивантажити в Excel формат поточний список клієнтів. Якщо жоден з фільтрів не був застосований, то вивантажиться повний список клієнтів. Якщо один з фільтрів був застосований, то вивантаження буде відповідати застосованим налаштувань.