Календар записів на прийом

Дана рубрика є основним робочим інструментом Адміністратора. За замовчуванням, календар показує розклад усіх співробітників. При необхідності, можна вибрати конкретного співробітника, щоб побачити тільки його розклад.

календар записів на прийом в салоні краси

Користувач може самостійно вибирати бажаний крок календаря: 5-10-15-20 хвилин, і відображати календар в режимі Місяць / Тиждень / 4 дня / День. У режимі “День” одночасно дозволяє переглянути список запланованих всіх співробітників:

розклад співробітників в косметології

Записи на прийом в календарі співробітників:

Існуючі записи на прийом відображаються трьома кольорами:

 Синій : неоплачений запис на прийом, створений вручну адміністратором. Означає, що клієнт вже записався на прийом, але ще не оплатив свій візит.

 Блакитний : неоплачений запис на прийом, створений через онлайн-запис. Означає, що клієнт вже записався на прийом, але ще не оплатив свій візит.

 Помаранчевий : сплачений запис на прийом . Означає, що сума рахунку відрізняється від реально сплаченої суми (аномалія).

 Зелений : сплачений запис на прийом. Сума рахунку рівна сплаченій сумі.

Зміна запису на прийом
Якщо запис ще не був оплачений (клієнт ще не оплатив прийом), його можна змінити або видалити. Якщо запис вже був сплачений, тільки користувач з правами адміністратора може її видалити.

Зміна дати, часу і тривалості запису
Для зміни тривалості запису просто потягніть мишкою за її нижній край. Для зміни дати записи, захопіть її мишкою і перетягніть на потрібний день.

перенесення запису в салоні краси

Також можливо змінити дату, час і тривалість запису з вікна деталей запису, натиснувши мишкою на подію в календарі:

зміна запису в салоні краси

Для видалення неоплаченої записи натисніть   Видалити  в деталях події.