Список фін. рахунків

Мета функціоналу “Рахунки” – дати можливість управляти фінансовими рахунками, які ви можете створювати самостійно. Кожна фінансова операція (занесення виручки, витрати, поповнення каси, виплати зарплат, поповнення депозитів) може ставитися до будь-якого з створених рахунків. Також можливі перерахування коштів між рахунками.

У рубриці Рахунки ви можете створювати рахунки з будь-якою назвою, наприклад “Готівка”, “Безнал” і т.д., щоб в майбутньому проводити фінансові операції з цими рахунками.

При необхідності, ви можете відключити невикористовуваний рахунок, зробивши його неактивним.
Важливо: рахунок “За замовчуванням” створюється автоматично, і містить всі попередні операції, якщо ви користувалися Аппоінтером раніше.

Якщо ви не маєте потребу в функціоналі Рахунки, то можете продовжувати використовувати рахунок “За замовчуванням” як загальну касу.

список фін рахунків в салоні краси

Ви можете змінювати порядок рахунків. За допомогою механізму “перетягування” ви можете виставити потрібний вам порядок рахунків, який буде враховуватися в вікні запису на прийом, поповненні депозиту, продажу товару, фін. операціях і виплати зарплат:

список рахунків в салоні краси