Створення запису на прийом

Для створення нового запису, досить клікнути мишкою в бажану дату і час календаря. При цьому відкриється вікно створення нового запису.

створення запису на прийом в салоні краси

З цього вікна ви можете:

 1. Змінити дату і час запису (її початок і закінчення).
 2. Задати періодичність: по яких днях тижня повинен повторюватися цей запис і в який період дат. Всі записи ланцюжка стають незалежними один від одного. Якщо ви міняєте якісь дані в одному із записів (час, співробітника, послугу або клієнта), ці дані НЕ зміняться в інших записах ланцюжка, і їх потрібно буде змінювати вручну.
 3. Вибрати співробітника.
 4. Вибрати зал або обладнання.
 5. Вибрати існуючого клієнта. Пошук клієнта здійснюється по всім полям: Ім’я, Прізвище, Телефон, Код, Номер абонемента
 6. Створити нового клієнта.
 7. Подивитися історію відвідувань клієнта і його мед. карту.
 8. Додати або видалити товари і послуги.
 9. Внести суму, яку сплатив клієнт.
  Важливо: навпроти цього поля вказується сума, яку клієнт повинен сплатити (вона вираховується з вартості товарів і послуг, а також їх кількості), але можна вносити більшу чи меншу суму. Наприклад, якщо у клієнта є знижка.
 10. Додати коментар.
 11. Призначити колірну мітку для запису: при натисканні на кольоровий квадратик “Мітка” запис змінить свій колір на обраний. Повторне натискання скасовує обраний колір.

Кнопка  [Без оплати]  має на увазі, що клієнт записався на прийом, але ще не відвідав ваш заклад і не вніс оплату. Такі записи не враховуватимуться в статистиці прибутку підприємства.
Кнопка  [Оплата]  має на увазі, що клієнт відвідав заклад і оплатив послуги. Такі записи будуть враховуватися в статистикою прибутку підприємства.
Кнопка [Видалити] дозволяє видалити запис.