Відгуки про співробітників


Короткий опис


Даний функціонал дозволяє вашим клієнтам залишати відгуки (оцінка + коментар) після отримання послуг.

  • Клієнти отримують СМС із запрошенням залишити відгук про співробітника після того, як запис на прийом відзначений як “Сплачений”.
  • Після попередньої перевірки адміністратором компанії, відгуки стають видні клієнтам в віджеті онлайн-запису.

Докладний опис

Активація відгуків

Для активації механізму відгуків, перейдіть в Налаштування / Додатково, опція “Включити відгуки про візити “. Після цього в меню “Співробітники і зали” з’явиться новий пункт меню ” Відгуки “.

включити відгуки для співробітників в салоні краси або клініці

Налаштування СМС повідомлення для клієнтів

Для того, щоб клієнти змогли залишити відгук на співробітника, необхідно налаштувати нове СМС-повідомлення, у вкладці СМС. Увага: в цей текст необхідно вставити нову змінну {feedback_link} яка автоматично заміниться на посилання відкликання в СМС повідомленні.

настройка смс повідомлень для відгуків клієнтам

Приклад повідомлення, яке отримає клієнт:

смс про відкликання на мобільному

Форма відгуку для клієнта

Після того, як клієнт перейшов по посиланню з СМС, відкриється форма відгуків, в якій будуть вказані дата прийому, послуги і співробітник. Клієнт зможе поставити оцінку 1-5 зірок, а також вказати коментар до візиту:

відгуки про записи на прийом

Модерація (перевірка) відгуків

Після того, як клієнт залишив відгук про візит, на email, вказаний в налаштуваннях компанії, буде відправлено оповіщення про те, що залишений новий відгук, який вимагає модерації (перевірки):

лист про відкликання про відвідини

Нові відгуки НЕ публікуються автоматично – адміністратор повинен перевірити їх попередньо, і потім опублікувати (або відхилити). Список відгуків зібраний в меню “Співробітники і зали” / “Відгуки”.

список відгуків на модерацію

Після того, як відгук був перевірений, йому потрібно поставити статус “Опубликований” (відгук буде показуватися в віджеті онлайн-запису), або “Відхилений” ( відгук не буде показуватися ):

модерація відкликання

Відображення відгуків в віджеті онлайн-запису

При запису через онлайн-віджет ваші клієнти можуть подивитися загальну оцінку кожного майстра, кількість відгуків до його роботі, а також подивитися деталі кожного візиту:

доступ до відгуків в віджеті
список до відгуків в мобільному віджеті